Paslaugos

Popieriaus pjovimas

Nauja moderni  įranga lengvai leidžia teikti tokią paslaugą - popieriaus pjaustymas:

    - Popieriaus pjaustymas iš rulonų į mažesnius rulonus;

    - Popieriaus pervyniojimas iš rulonų į rulonus;

Naujų įrengimų pagalba galime ruloną dalinti į mažesnius rulonus, pritaikytus galutiniam vartotojui, tiek keičiant rulono metražą, tiek ir rulono plotį.

Plėvelės pjaustymas ir / ar perforavimas

Pjaustome ir Perforuojame plėveles. Karštų adatų pagalba galime - "išmušti" mikro skylutes (Perforuoti) plėveles (PP, BOP).
Perforuota plėvelė naudojama maišelių gamybai, dažniausiai naudojami nebiriems produktams fasuoti.

Į popierinį maišelį su perforuotos plėvės intarpu rekomenduojama fasuoti greitai gendančius produktus, tokius kaip duona, žuvis, bandelės, ir t.t. Perforacija reikalinga tam, kad maišelyje esantis produktas nesupelytų, kad maišelio viduje nepradėtų kauptis drėgmė.

Elektros variklių remontas

Mes specialistai!  Įvairių gamintojų bei galingumo elektros variklių remontas (ričių) ir pervyniojimas. Taip pat atliekame elektros buities prietaisų, elektros įrankių ir ūkio paskirties elektros įrengimų remontą, diagnostiką ir po garantinį aptarnavimą. Visiems atliktiems elektros variklių ir elektros įrankių remonto darbams suteikiame garantiją bei siūlome šias paslaugas geriausia kaina Vilniuje!

Mūsų privalumas - darbo patirtis ir kokybė, sukaupta nuo 1996 m. Patikėkite elektros variklių remontą profesionalams ir nesigailėsite dėl pasirinkimo. Žirnių  g. 12 Vilnius. Laukiame Jūsų!

Remonto darbai

Atliekame elektros variklių, transformatorių, magnetinių ričių remontą.

Įmonė yra atestuota LR Valstybinės energetikos inspekcijos atlikti elektros tinklo ir įrenginių iki 10 kV įtampos ir elektros instaliacijos iki 1000 V remonto darbus. Atestato Nr. E-0035.

X