Apie mus

UAB „ELTAKA“ – TRYS VEIKLOS KRYPTYS

Nuo 1996 metų savo istoriją kurianti UAB „Eltaka“ šiandien gali didžiuotis būdama popierinių pakuočių gamybos lydere Lietuvoje, nuosekliai plečiančia klientų ratą visoje Europoje ir už jos ribų. Nors popierinių pakuočių gamyba yra pagrindinė įmonės veikla, UAB „Eltaka“ savo klientams taip pat teikia elektros prietaisų remonto paslaugas bei yra žinomų automobilinės ir pramoninės chemijos gamintojų didmeninės prekybos atstovė Lietuvoje.

Popierinių pakuočių gamyba. Nuo 1996 metų dirbame tam, kad savo klientams galėtume pasiūlyti geriausius popierinių pakuočių gamybos sprendimus – gražiai atrodančius, patvarius ir aplinką tausojančius popierinius maišelius su fleksografine iki aštuonių spalvų spauda. Nuolatos investuojame į technologiškai inovatyvius gamybos būdus, modernią įrangą bei gamybos proceso gerinimą, tokiu būdu užtikrindami aukščiausią kokybę – nuo žaliavos parinkimo iki galutinio produkto. Į skirtingus pasaulio kraštus eksportuojame net 85 proc. pagamintos produkcijos, o mūsų profesionalumu bei gaminių kokybe pasitiki ir vietiniai gamintojai, ir tokie tarptautiniu lygiu žinomi vardai kaip ORKLA grupė, valdanti kelias dešimtis visame pasaulyje garsių prekės ženklų.

Elektros įrenginių remontas. Šioje srityje veikdami beveik tris dešimtmečius, sukaupėme didelę patirtį ir subūrėme stiprią profesionalų komandą, gebančią išspręsti sudėtingiausias klientų problemas. Specializuojamės skirtingų gamintojų bei galingumo elektros variklių, ričių ir transformatorių remonte, atliekame įvairių pramoninių, ūkio paskirties elektros įrenginių remontą, diagnostiką ir po garantinį aptarnavimą, taip pat tinklo ir įrenginių iki 10 kV bei elektros instaliacijos iki 1000 V remonto darbus.

Produktai pramonei ir automobiliams. Atstovaujame didžiausius pasaulinės automobilinės bei pramoninės chemijos gamintojus ir glaudžiai bendradarbiaujame su Loctite® bei Teroson® (Henkel Group), HL Technology®, Retech®, Xado®, Kent®, Recoil® ir kitais žinomais prekių ženklais, tiekiančiais aukščiausios kokybės produktus. Ilgametė mūsų patirtis, technologinės naujovės ir nuolat plečiamas asortimentas leidžia pasiūlyti reikiamus sprendimus tiek standartinių produktų ieškantiems klientams, tiek tiems, kurie turi išskirtinių lūkesčių.

MŪSŲ VIZIJA – AUKŠČIAUSI STANDARTAI VISUOSE PROCESUOSE

Esame reiklūs sau ir gaminamai produkcijai. Vystydami verslo procesus, svarbiu veiklos aspektu laikome įmonės darbuotojų kompetenciją, produktų kūrimo, gamybos proceso ir aptarnavimo etapus. Investuojame į savo žinias bei ieškome naujų pažangių sprendimų, suprasdami, jog inovatyvumas yra mūsų pačių ir mūsų klientų stiprybė.

Nuolatos ugdomos darbuotojų kompetencijos ir modernios technologijos padeda mums siekti svarbiausių tikslų – išlaikyti lyderiaujančias pozicijas rinkoje, siūlant klientams geriausią kainos ir kokybės santykį, užtikrinant poveikio aplinkai valdymą bei higienos normų laikymąsi. 

UAB „Eltaka“ savo veikloje vadovaujasi Geros gamybos praktikos (GGP) principais, padedančiais užtikrinti produktų bei paslaugų atitikimą taikomiems standartams skirtinguose įmonės veiklos procesuose. 

  • FSSC® 22000 sertifikatas užtikrina, kad vykdydama veiklą, įmonė vadovaujasi maisto saugos vadybos sistema ir jos gaminama produkcija atitinka maisto saugos reikalavimus.
  • ISO® 9001 standarto sertifikatas užtikrina, kad organizacijoje efektyviai veikia įdiegta kokybės vadybos sistema.
  • ISO® 14001 standarto sertifikatas užtikrina, kad organizacijoje įgyvendinama aplinkos apsaugos vadybos sistema.
  • PEFC® ir FSC® Medienos tiekimo grandinės sertifikatas patvirtina, kad gamyboje naudojama mediena yra iš atsakingai tvarkomų miškų ir ši medžiaga yra atsekama visuose gamybos ir prekybos procesuose nuo miško valdytojo iki galutinio produkto gamintojo.
X