Apie mus

UAB ELTAKA

UAB "ELTAKA" įkurta 1996 metais. Nuo  to laiko jau 25 metus sparčiai augame ir tobulėjame.

Įmonė šiai dienai užsiima trimis veiklomis. Esame didmeninės prekybos atstovai ir produkcijos platintojai tokių ženklų, kaip Loctice®, Henkel®; Kent®, Retech®, Xado®, HL-Technology® ir daugybe kitų žinomų ženklų.Taip pat turimeelektros variklių remonto skyrių, kuris jau 25 metus ramontuoja elektros prietaisus. Ir mūsų pats didžiausiais šios dienos laimėjimas yra popierinės pakuotės gamyba. Tai pagrindinė įmonės veikla. Įgijome didžiulės patirties gamindami  popierinius maišelius su fleksografine aštuonių spalvų spauda. Su naujausia ir moderniausia įranga bei daugiamete mūsų įmonės patirtimi, įvairių tipų popierinių maišelių gamyboje, pasiekiame aukščiausią gaminių kokybę.

Mūsų tikslas – pasiūlyti tokius maišelius, kurie pasitarnautų įmonėms ar privatiems asmenims ieškantiems geriausių rinkodaros sprendimų, bei tuo pačiu praktiškų ir tausojančių aplinką pakuočių.Siekdami šio tikslo, vystome technologiškai inovatyvius gamybos būdus, nuolat tobuliname įrangą ir geriname gamybos procesą. Pažangių technologijų pagalba įmonė greitai prisitaiko prie klientų keliamų aukščiausių reikalavimų ir pateikia vartotojui kokybiškiausią produktą. Mūsų įmonei svarbiausia – pirkėjų reikalavimai, nuolat skatinantys tobulėti. Dirbame su didžiausiais Lietuvos ir užsienio prekybos rtinklais, malūnais, ūkininkais, kepyklomis, kepyklėlėmis bei pramonės centrai ir kt.

Eksportuojame  net 85 proc. savo produkcijos į įvairiausius pasaulio kraštus. Šalys su kuriomis dirbame - Skandinavija, Belgija, Vokietija, Austrija, Prancūzija, Šveicarija, Didžioji Britanija, Olandija, Naujoji Zelandija, ir daug kitų šalių

X