Apie mus

UAB ELTAKA

UAB ELTAKA įkurta 1996 metais. Nuo  to laiko jau virš 20 metų  sparčiai tobulėjame. Įgijome didžiulės  patirties   gamindami  popierinius maišelius su fleksografine 8 spalvų spauda arba  be jos.

Su naujausia ir moderniausia įranga bei daugiamete mūsų įmonės patirtimi įvairių tipų popierinių maišelių gamyboje, pasiekiame aukščiausią gaminių kokybę, kuria yra patenkinti klientai. 

Mūsų tikslas – pasiūlyti tokius maišelius, kurie pasitarnautų įmonėms, ieškančioms geriausių rinkodaros sprendimų, bei tuo pačiu praktiškų ir tausojančių aplinką pakuočių.

Siekdami šio tikslo, vystome technologiškai inovatyvius gamybos būdus, nuolat tobuliname įrangą ir geriname gamybos procesą. Pažangių technologijų   pagalba  įmonė greitai prisitaiko prie klientų keliamų aukščiausių reikalavimų  ir pateikia vartotojui kokybiškiausią produktą. Mūsų įmonei svarbiausia – pirkėjų reikalavimai,  nuolat skatinantys tobulėti.

Dirbame su didžiausiais Lietuvos ir užsienio malūnais, prekybos centrais, kepyklomis ir kepyklėlėmis bei pramonės centrais.

Eksportuojame 80 proc. savo produkcijos į įvairiausius pasaulio kraštus: Skandinaviją, Belgiją, Vokietiją, Austriją, Prancūziją, Šveicariją, Didžiąją Britaniją, Olandiją, Naująją Zelandiją, JAV ir kt. šalis.

X